Вірний військовій присязі, у боях за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність та отримавши несумісні з життям поранення в результаті артилерійського обстрілу, 13 травня поблизу с. Солодке Волноваського району Донецької області загинув старший солдат, стрілець-снайпер Олег Кравцов із Чорнобаївщини.
Про це інформує пресслужба Чорнобаївської територіальної громади, передає ChesnoNews.
Олег народився 4 жовтня 1997 року в с. Лукашівка, любив життя, багато хотів досягти і встигнути. Але військова агресія росії змінила першочерговість планів. Не ховаючись за спини інших, він, не вагаючись, став на захист України.
Вічна Слава та Пам’ять Герою!