Сьогодні, 12 листопада, у межах 12-го туру Першої ліги ЛНЗ на своєму полі зустрічався із ФК Чернігів.

В першому таймі команди обмінялися голами: на влучний постріл черкащанина Долинського чернігівці відповіли голом Шумила.

На початку другого тайму гості вийшли вперед завдяки результативному удару Сіраша. А потім матч було призупинено на півтори години через повітряну тривогу.

Після відновлення гри черкащани намагалися виправити ситуацію, і це їм вдалося в доданий арбітром час: гол з пенальті забив Сторчоус. Фінальний свисток зафіксував результативну нічию – 2:2.

ЛНЗ Черкаси – Чернігів 2:2 (1:1)

Голи: 1:0 – 27 Долінський, 1:1 – 43 Шумило, 1:2 – 58 Сіраш, 2:2 – 90+1 Сторчоус (пен)

Склад ЛНЗ: Самойленко, Солдат, Лопирьонок (к), Синьогуб, Савін, Полюлях, Копил (Тищенко, 69), Долінський (Сторчоус, 78), Хамелюк (Нехтій, 46), Галенко (Ляшенко, 69), Замуренко (Тяпкін, 57)