Начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець розповів про ситуацію на Черкащині після масової ворожої атаки на енергосистему України:
Доброго ранку, Черкащино!
Відновлювальні роботи в області тривають. Більшість споживачів уже з електрикою. Складною ситуація поки лишається в Умані та районі, а також Чигирині.
Загальна ситуація в енергосистемі країни теж складна. Щоб зменшити навантаження на мережі, всюди тривають відключення електроенергії. Зокрема, о 8 ранку на Черкащині застосований жовтий графік 🟡. Це аварійні відключення електроенергії. Черги: https://cutt.ly/n1qUFWn.
Дякую енергетикам і всім задіяним службам за роботу! Дякую жителям за стійкість і незламність!
Зараз маємо всі заощаджувати електроенергію. Це допоможе швидше ліквідовувати наслідки обстрілів.
Нам потрібно втримати енергетичний фронт!🇺🇦