В Ужгороді відбувся Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, присвячений Збройним силам України.

Черкащину у змаганнях представляли шестеро важкоатлетів: Конякіна Анна (71 кг), Кузьміна Єлизавета (76), Луценко Нікіта (81), Тамуров Дмитрій (81), Семенов Станіслав (102), Манжула Альберт (109).

У загальнокомандному заліку наша чоловіча збірна стала 14-ою серед 23 обласних команд і м.Київ. У такому ж рейтингу, але серед жіночих збірних команд, черкащанки – на 13-му місці.

В індивідуальних видах програми змагань в активі черкащан дві нагороди:

У ваговій категорії 76 кг Єлизавета Кузьміна зі Сміли виборола “золоту” медаль. Смілянка була найсильнішою у ривку, поштовху і абсолютній сумі;

“Бронзу” для збірної Черкащини виграв Альберт Манжула. Вихованець КДЮСШ «Вікторія» (Черкаси) у ваговій категорії 109 кг у ривку, поштовху і абсолютній сумі мав третій результат. Також Альберт Манжула на змаганнях виконав норматив майстра спорту України.