У Черкасах ремонтують вулицю Героїв Холодного Яру (колишня назва – вул. Першотравнева).
Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко під час ранкового відеозвернення.
Ця дорога розташована на околиці нашого міста і фактично є об’їзною. Тому її ремонт важливий для Черкас, аби великовантажний транспорт транзитом рухався цією вулицею, не заїжджаючи у саме місто.
Наразі підрядник знімає на цій вулиці верхній шар зношеного асфальтобетону.
«Ремонтувати вул.Героїв Холодного Яру розпочали ще у 2021 році, проте через початок повномасштабного вторгнення роботи були призупинені. Сподіваюся, що капітальний ремонт цієї дороги ми завершимо у 2023 році», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.