На Черкащині ускладнилась епідситуація із захворюваністю на COVID-19. Починаючи з лютого, фахівці фіксують щотижневе збільшення кількості хворих.
Про це під час брифінгу повідомила перший заступниця очільника області Наталія Кравченко.
Із початку року в регіоні на коронавірусну інфекцію захворіли 2696 осіб. Зокрема, за останній тиждень – 683. Також цьогоріч в області зафіксовано 31 летальний випадок. Водночас на сьогодні на лікуванні перебуває понад 1000 осіб, із них 20 – діти.
– У регіоні ситуація контрольована, але питання подолання коронавірусної інфекції залишається відкритим, – зауважила Наталія Кравченко. – Наразі єдиним ефективним способом захистити себе від COVID-19 є вакцинація.
Начальниця управління охорони здоров’я ОДА Антоніна Уманець зазначила, що від початку кампанії в області проведено понад 1 млн щеплень. Нині на Черкащині працюють 88 пунктів щеплення та 14 центрів вакцинації.
– Особливо важливо зробити щеплення людям, які мають хронічні захворювання, та людям літнього віку, – наголосила начальниця управління.
Довідково:
Записатися на щеплення від COVID-19 можна у сімейного лікаря та у найближчій поліклініці.
Адреса та контакти найближчого центру або пункту вакцинації від COVID-19 доступні за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/.