На Черкащині триває бойове злагодження новосформованого батальйону тероборони.
Про це розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, передає ChesnoNews.
У складі цього батальйону – як новобранці, так і досвідчені бійці. Усі вони проходять щоденний інтенсив. Зокрема, вогневу, тактичну, медичну та інші види підготовки.
– Готуємо надійну опору для ротації наших захисників, які вибивають ворога з України, – зауважив очільник області. – Щодня і в різних напрямах нарощуємо потужності Черкащини. Як у цивільній, так і у військовій складовій. Для нашої міці та сили!