Біля Галереї народного мистецтва, що на вулиці Хрещатик у Черкасах, облаштували новий арт-об’єкт – металеву писанку.
Про це інформує Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, передає ChesnoNews.
“Ідея її встановлення належить обласному осередку Спілки майстрів народного мистецтва. Вона зроблена в червоних і чорних кольорах – кольорах нашої боротьби за свободу та незалежність України” – наголосив Анатолій Бондаренко.