Сьогодні в Червонослобідській тергромаді відкрили пожежну частину для місцевої пожежної команди. Вона належно облаштована, укомплектована та боєздатна.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
– Це великий плюс для оперативності реагування, захисту й надання вчасної допомоги місцевим жителям, – зауважив очільник області. – Створюючи місцеві та добровільні пожежні команди, ми підсилюємо підрозділи ДСНС на рівні громад. Це наше з рятувальниками спільне стратегічне бачення розвитку безпекового сервісу в області.
На сьогодні на Черкащині вже функціонують 36 місцевих і 56 добровільних пожежних команд.
– Безпека наших громад понад усе, – наголосив Ігор Табурець. – Дякую громадам за розуміння важливості цього питання. Працюємо в цьому напрямі далі.