Черкащина вкотре підтвердила звання робототехнічної столиці України серед школярів. Три абсолютних перемоги у п’яти номінаціях здобули учні області на Всеукраїнському STEM-фестивалі «ROBOTICA+ROBOFEST 2023». Змагання відбулися 17-18 червня у Києві.
Про це інформує пресслужба Черкаської ОВА, передає ChesnoNews.
Черкащину на заході представили 4 заклади освіти: КЗ «Черкаська санаторна школа», Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка, КЗ «Іркліївський ліцей» та Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7.
За результатами змагань команда AlterEgoTeam КЗ «Черкаська санаторна школа» здобула перемогу в двох номінаціях: «Найвищий бал у грі роботів» та «Дизайн робота».
Команда «BrainsON» Черкаської санаторної школи виборола ІІ місце у категорії WRO старшої ліги.
Команда «Kiborgs.UA» Черкаської гімназії №9 перемогла у номінації «Основні цінності».
Під час церемонії нагородження учасники команди мали змогу поспілкуватися з Міністром освіти та науки України Оксеном Лісовим.