У Холодному Яру цими вихідними вшанували Героїв холодноярців та Героїв нинішньої війни.
Про це інформує начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко, передає ChesnoNews.
З нагоди 27-х роковин вшанування Героїв Холодного Яру та Героїв нинішньої війни відкрили ряд меморіальних знаків, присвячених пам’ятним подіям та на честь видатних козацьких полководців і козаків-добровольців.
Відкрили памʼятник Олегові Куцину, командиру 49-го стрілецького батальйону «Карпатська Січ», 1-му віце-президенту історичного клубу «Холодний Яр».
У вшануванні взяли участь військовослужбовці ЗСУ, Національної гвардії та Національної поліції, рідні загиблих, зокрема, Героїв України – Дмитра «Да Вінчі», Тараса «Хаммера», Георгія Тарасенка, Олега Куцина, Андрія Жованика.