В українських школах повністю оновлять дисципліну «Захист України».
Про це повідомив міністр освіти Оксен Лісовий.
«Більше практики, актуальних знань та життєво необхідних умінь. Якісна домедична допомога, мінна безпека, керування дронами і орієнтування на місцевості – те, на що сьогодні є запит», – зазначив міністр.
За його словами, з вересня буде запущено пілот проєкту оновленої дисципліни.
Також до проєкту будуть залучені спеціалісти, які готові навчати вчителів роботи із симуляторами FPV дронів, мають спеціалізацію в топографії, домедичній допомозі та запобіганні травматизму.