13 серпня ФК ЛНЗ провів матч третього туру VBET Ліги. У Кривому Розі черкасці зустрічалися з місцевим “Кривбасом”.

Гру активніше розпочали господарі поля, але і ЛНЗ не відсиджувався в обороні. Поступово гра вирівнялася, команди почергово створювали загрози біля воріт суперника. Та під кінець першого тайму «Кривбас» все ж заволодів ініціативою та забив перший гол: Іліч справа виконав навісну передачу на Стецькова, той скинув мʼяча головою у воротарський, звідкіля Бескоровайний другим дотиком не залишив шансів Пенькову – 1:0.

Другий тайм активніше розпочали черкасці. Гостроти і швидкості додали і проведені Олександром Ковпаком заміни. Гравці ЛНЗ раз по раз створювали небезпечні моменти біля воріт Кліщука, якому неодноразово довелось демонструвати свою реакцію. Криворіжці ж шукали щастя біля чужих воріт в контратаках, й на 83 хвилині таки дочекались свого моменту: пройшла флангова атака, Хомченовський виконав подачу на Задераку, який ефектно в падінні головою вразив ворота – 2:0.

13 серпня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. VBET Ліга. 3 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник».

«Кривбас» (Кривий Ріг) – ЛНЗ (Черкаси) – 2:0 (1:0)

Голи: Данило Бескоровайний, 38 (1:0). Максим Задерака, 83 (2:0).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 33. Кліщук, 7. Понєдєльнік, 13. Бескоровайний, 5. Стецьков, 55. Дібанго, 94. Задерака (99. Блізніченко, 86), 23. Іліч (11. Татарков, 65), 8. Бізімана (6. Приходько, 64), 14. Луньов (27. Дебелко, 80), 10. Хомченовський (к), 78. Кожушко (22. Вакулко, 80).

Головний тренер: Юрій Вернидуб.

ЛНЗ (Черкаси): 94. Пеньков, 10. Бойко, 71. Лопирьонок (к), 34. Муравський, 70. Наумець (7. Шестаков, 56), 17. Норенков, 9. Прядун, 77. Савін (11. Пасіч, 57), 95. Стасюк (23. Насонов, 56),  27. Тищенко (16. Олійник, 46), 8. Хамелюк (29. Нич, 74).

Головний тренер: Олександр Ковпак.

Попередження: Бескоровайний, 28 – Муравський, 57.