Виконавчий комітет Черкаської міської ради розширив перелік категорій дітей, які мають право на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів міського бюджету.
Про це інформує пресслужба ЧМР, передає ChesnoNews.
Відтепер відпочити в таборі можуть діти із сімей, батьки яких брали/беруть участь у відсічі і спротиві збройній агресії російської федерації, але ще не отримали посвідчення учасника бойових дій.
Для оздоровлення та відпочинку дітей із сімей, батьки яких брали/беруть участь у відсічі і спротиві збройній агресії російської федерації, до Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради необхідно подати наступні документи:
- заява одного з батьків або законного представника, що містить згоду на збір та обробку персональних даних;
- копія документа, що посвідчує особу дитини (за наявності);
- копія свідоцтва про народження дитини;
- документи, що підтверджують безпосередню участь особи у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України».
Термін перебування дитини в таборі – 14 днів.
Телефон для довідок Департаменту соціальної політики ЧМР: (0472) 56 60 18. Адреса: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 307, громадська приймальня, стіл № 8.