26 серпня ФК ЛНЗ Черкаси на «Черкаси Арені» у матчі п’ятого туру VBET Ліги приймав харківський «Металіст 1925».

Це був перший матч ЛНЗ після звільнення головного тренера Олександра Ковпака два дні тому. Діями черкаської команди керував  виконуючий обов’язки головного тренера Юрій Дудник.

У дебюті команди обмінялися напівмоментами, а надалі ігрова перевага поступово перешла до черкащан. Кілька нагод для взяття воріт суперника мав Олійник, активними в атаці були Савін, Пасіч, Наумець, Прядун.

Не забиваєш ти – забивають тобі… На останній хвилині першого тайму швидку контратаку харків’ян замкнув Юсов – 0:1 і команди пішли на перерву.

Друга половина гри пройшла за ігрової і територіальної переваги ЛНЗ. Черкасці створили ще декілька моментів для взяття воріт суперника, але “шкіряний”, як зачарований, вперто не залітав у “рамку”. Варто віддати належне і харків’янам: вирішивши грати “по результату”, гравці “Металіста 1925” впевнено оборонялись.

Фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну поразку ЛНЗ.

На післяматчевій конференції виконуючий обов’язки головного тренера ЛНЗ Юрій Дудник, попри незадоволеність результатом, відзначив налаштованість команди на гру (у гравців “горіли очі”), і не виключив появи одного-двох новачків до завершення трансферного вікна.

26 серпня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. VBET Ліга. 5 тур. Черкаси. Стадіон «Черкаси Арена».

ЛНЗ (Черкаси) – Металіст 1925 (Харків) 0:1 (0:1)

Голи: 0:1 – 45 Юсов

Попередження: Хамелюк, 54, Савін, 70, Нич, 74 – Жичиков, 68

ЛНЗ: Пеньков – Савін (Норенков, 87), Муравський, Лопирьонок (Тарасенко, 86), Насонов – Хамелюк – Пасіч (С. Шестаков, 60), Олійник (Тищенко, 61), Бойко (Нич, 72), Наумець – Прядун

Металіст 1925: Мозіль – Капінус, Курило, Безуглий, Жичиков – Вачіберадзе (Мартинюк, 77), Габелок, А. Ткачук (Ігор, 66) – Юсов (Дмитренко, 60), Сидоров, Русин (Ременюк, 77).