Відкритий чемпіонат України в командній гонці, гонці критеріум ІІІ Тур (фінал).

Про це інформують в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОВА, передає ChesnoNews.

Всеукраїнські змагання в груповій гонці (юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата) з велосипедного спорту (шосе) – IV ранг відбувся з 1 по 3.09.2023 у місті Яворів, Львівської області. На трасі змагалися 130 учасників. Черкаську область представили 7 учасників, вихованців КДЮСШ №2.

У групових гонках, у категорії Дівчата (35км – 1 коло) маємо двох призерок: срібна медалістка Потьомко Карина і бронзова призерка Позняк Ганна.

У командних гонках Черкащину представляли 2 команди, які обидві вибороли призові місця:

• Команда дівчат на дистанції 25км посіла переможне 1 місце у складі Тичкової Юлії, Потьомко Карини, Позняк Ганни та Левченко Каріни;
  • Команда хлопців у складі Коноплянка В’ячеслава та Потьомко Богдана посіли 2 місце.