Чемпіонат України (крос-кантрі до 23 років), ІІІ етап чемпіонату України ХСС (шорт-трек), чемпіонат України (марафон) (III –IV рангу) з велосипедного спорту (маунтенбайку) відбувався у Рівному.
Про це інформують в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОВА, передає ChesnoNews.
За перемогу змагався 81 учасник. Черкаську область представляли 8 спортсменів.
Нагороди у ІІІ етапі чемпіонату України ХСС (шорт-трек) здобули: у категорії жінки (6 кіл х 1,3 км = 7,8 км): Слободян Ірина – золото, Зубкова Єлизавета-Софія – срібло;
Серед Юніорів (6 кіл х 1,3 км = 7,8 км) друге призове місце отримав Козоріз Дмитро;
Золотою призеркою серед Юніорок (6 кіл х 1,3 км = 7,8 км) стала Запорожець Софія.