Фінал Кубка України з триборства пройшов з 7 по 10 вересня у місті Жашків.

Про це інформують в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОВА, передає ChesnoNews.

Спортсмени Черкаської області показали блискучі результати та високий рівень підготовки.

Зокрема спортсмен Перелинін Олег та “Корвет Стінгрей” здобули золото в категорії Особиста Першість CCN 3*L. Срібло у цій категорії забрали Черних Сергій та “Аква Віва”.

У категорії Особиста першість CCN 1* маємо бронзову призерку — Курганову Тетяну та “Барселона”.

Нечитайло Єлизавета та “Камелот” здобули перемогу в Особистій першості коні 5-6 років. 3 місце отримали Йосипенко Катерина та “Дольче Віта”.

Особиста першість юнаки: Перемогу здобули Левчук Олександра та “Бомборд”. Срібло отримали Лінг Поліна та “Ікс Бой”. Також Поліна стала третьою з конем “Абсолют”.