19 вересня, близько 3-ї години, патрулюючи прибережною смугою річки Дніпро, поблизу першого причалу, поліцейські помітили гумовий човен. Інспектори дочекались поки човен причалив до берега та з’ясували, що в ньому перебувало двоє громадян.
Про це інформує пресслужба Патрульної поліції Черкаської області, передає ChesnoNews.
Оглянувши човен, охоронці порядку виявили заборонені знаряддя лову, а саме сітки та, свіжовиловлену рибу видів: товстолоб — 21 шт., щука — 1 шт.
Сума збитків завданих державі близько 80 тисяч гривень.
На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу для встановлення обставин вчинення правопорушення. Незаконний улов та заборонені знаряддя лову вилучили.