23 вересня ФК ЛНЗ Черкаси у матчі восьмого туру VBET Ліги на своєму полі приймав гранда українського футболу – київське “Динамо”.

Перед матчем навряд чи хтось міг передбачити таку гру з боку обох команд.

Вже на 3-й хвилині киянин Бражко завдав відмінного дальнього удару і вразив нижній кут воріт черкасців. Динамо відчуло кураж і взялося штурмувати ворота господарів поля. Та знову надійно у рамці воріт діяв Пеньков. А після екватора першого тайму черкаські футболісти й самі почали штурмувати ворота динамівців. Небезпечних ударів завдавали Пасіч, Олійник, Наумець, Хобленко.

Після перерви ЛНЗ продовжував діяти розкуто і це дало свої плоди. Одна з атак завершилася грою рукою у власному штрафному майданчику Караваєва, і Бойко чітко виконав вирок арбітра та зрівняв рахунок.

Динамо знову вийшло вперед на 72-й хвилині – Ярмоленко класно спіймав м’яч на праву ногу, підпрацював під ліву та вклав м’яч у ворота. А за п’ять хвилин прорив Дубінчака лівим флангом Муравський зупинив тільки за допомогою фолу. Пенальті реалізував Буяльський.

ЛНЗ не здався і продовжував шукати свій шанс біля динамівських воріт. Вже компенсований час подачу Норенкова з лівого флангу вдало головою замкнув Прядун. Та крапку в матчі все ж таки поставило Динамо: Беніто вийшов на рандеву з Пеньковим і віддав на відкритого Волошина, який вразив уже порожні ворота.

Загалом матч видався видовищним. ЛНЗ гідно протистояло грізному супернику, що відзначили і наставник киян Мірча Луческу, і тренер черкасців Олег Дулуб:

23 вересня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. VBET Ліга. 8 тур. Черкаси. Стадіон «Черкаси Арена».

ЛНЗ – Динамо 2:4 (0:1)

Голи: Бражко, 3 (0:1); Бойко В., 61 (пенальті) (1:1); Ярмоленко, 72 (1:2); Буяльський, 77 (пенальті) (1:3); Прядун, 91 (2:3); Волошин Н., 93 (2:4)

ЛНЗ: Пеньков; Стасюк (Савін Ан., 79); Селін; Лопирьонок (Бойко В., 34); Муравський; Калюжний; Норенков; Пасіч Г. (Шестаков С., 66); Олійник (Тищенко Ів., 66); Наумець; Хобленко (Прядун, 66)
Запасні: Самойленко К.; Насонов; Банада; Тарасенко О.; Ковальов М.; Копил С.; Хамелюк
Попередження: Олійник 29; Норенков 44; Муравський 76

Динамо: Бущан; Караваєв; Дубінчак (Малиш, 83); Попов Д. (Сирота О., 64); Біловар; Ярмоленко; Діалло С. (Волошин Н., 64); Андрієвський (Рамадані, 82); Буяльський; Бражко; Ванат (Беніто, 64)
Запасні: Моргун; Нещерет; Дячук М.; Царенко; Кабаєв
Попередження: Волошин Н. 66; Буяльський 68

***

Паралельно з основною командою свій матч у юнацькій першості проти киян зіграли і гравці ЛНЗ U-19.

Хет-триком у матчі відзначився кращий бомбардир першості – “динамівець” Пономаренко, ще один гол у киян забив Саленко. Гол престижу у складі черкасців забив Луценко, вдало реалізувавши пенальті.

Чемпіонат України U-19. 8-й тур. 23.09.2023. Лебедин. Стадіон «ЛНЗ Арена».

«ЛНЗ U-19» (Черкаси) – «Динамо U-19» (Київ) – 1:4

ЛНЗ U-19: 80. Дубовий, 22. Артеменко (24. Куць, 70), 27. Гаврильченко (к), 3. Мозоль (5. Гнатенко, 83), 17. Мазур, 20. Вівденко, 10. Волченко, 15. Оріщенко (13. Голіченко, 70), 6. Луценко, 14. Щербак, 28. Бутко (11. Гриб, 46).

«Динамо U-19»: 71. Суркіс, 20. Гусєв, 3. Балаба (к), 2. Михавко, 6. Котуха, 14. Іщенко (21. Озимай, 71), 22. Осипенко (23. Василець, 71), 18. Саленко, 7. Кремчанін (17. Калин, 46), 10. Маткевич (19. Пашко, 79), 11. Пономаренко (9. Лобко, 76).

Голи: Луценко (82, з пен.) – Пономаренко (27, 51, 75), Саленко (63)

Попереджені: Мазур (42) – Іщенко (33).