30 вересня з нагоди Дня захисників і захисниць України в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбудеться День благодійності «До музею на гостини», який організований з метою збору коштів на тепловізори для 2 штурмової роти 1-го штурмового батальйону ІІІ ОШБр, у складі якої захищає Батьківщину співробітник відділу етнології краю музею Олесь.
Про це інформують у Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, передає ChesnoNews.
Протягом дня:
- етновідеолекції від бійця ЗСУ Олеся;
- етнографічна фотозона.
Вартість участі у заходах – згідно музейного прейскуранту:
- майстер-класи – 70 грн (екоторбинки – 200 грн);
- тематичні екскурсії – дорослі 65 грн, пенсіонери, студенти – 50 грн, діти – 40 грн;
- оглядова екскурсія музеєм – дорослі 80 грн, пенсіонери, студенти – 55 грн, діти – 45 грн;
- екскурсії містом 80 грн.
Нагадаємо, що всі зібрані кошти будуть направлені на тепловізори для 2 штурмової роти 1-го штурмового батальйону ІІІ ОШБр, у складі якої захищає Батьківщину співробітник відділу етнології краю музею Олесь.
Телефон для довідок: (097) 098-36-76.