Для тероборонівців від Черкащини передали чергову допомогу.
Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, передає ChesnoNews.
“Продовжуємо підтримувати нашу 118 бригаду. Коштом обласного бюджету закрили черговий запит: 10 термальних «мавіків», 15 тепловізійних монокулярів, 21 тепловізійний приціл, – розповів посадовець. – Усе вирушить на передові позиції. Таке підсилення – щоб наші захисники добре бачили ворога й затемна”.
“І вже працюємо над новим траншем матеріально-технічного забезпечення для наших воїнів”, – додав Ігор Табурець.