За процесуального керівництва прокурорів Уманської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно чоловіка, який збував особливо небезпечну психотропну речовину (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).
Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури, передає ChesnoNews.
Слідством встановлено, що 37-річний житель м. Умані збував психотропну речовину PVP за місцем свого проживання.
Під час досудового розслідування правоохоронці задокументували непоодинокі факти збуту психотропної речовини особам, залученим до співпраці із слідством.
У разі доведення вини чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.