Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко розповів про ситуацію щодо опалення в обласному центрі:
“Доповідаю, на сьогодні, більшість черкасців, які обслуговуються у КП “Черкаситеплокомуненерго” з теплом. Медзаклади та дитячі садочки — опалюються, школи, у зв’язку з погодніми умовами та за для економії тепла, ввімкнемо після канікул! З 443 будинків, які обслуговує комунальне підприємство, 440 – з теплом.
Є проблеми у 140 будинках, які обслуговує ТЕЦ, тому у них опалення ще немає. До кінця тижня маємо виправити ситуацію.
На сьогодні — це пріоритетне питання по місту!”