У Португалії завершився Чемпіонат світу-2023 з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Черкащани вибороли на першості нагороди різних ґатунків.

Про це інформують в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОВА, передає ChesnoNews.

Змагання, які тривали з 17 до 26 листопада, зібрали 1670 учасників з 70 країн. За підсумками Чемпіонату світу збірна України виборола 6 золотих, 10 срібних і 9 бронзових медалей та посіла шосте загальнокомандне місце.

Дуже вагомий внесок в скарбничку збірної України зробили саме кікбоксери Черкащини, завоювавши наступні нагороди:

Перше місце:

• Роман Щербатюк (К1, +91 кг)
  • Олександр Дрозд ( фул-контакт, -60 кг)

Друге місце:

• Іван Ткаченко (фул-контакт +91 кг).

Третє місце:

• Анна Чорнобривець (лоу-кік, -60 кг)

Валерій Піднебесній, вигравши один поєдинок, поступився в чвертьфіналі та посів почесне п’яте місце.

Також Олександр Дрозд та Анна Чорнобривець за підсумками змагань виконали норматив майстра спорту України міжнародного класу.