Черкаський обласний краєзнавчий музей запрошує до участі в акції «Зігрій теплом солдата» з нагоди Дня волонтера. У четвер, о 15:00, учасники акції зможуть власноруч виготовити шкарпетки для бійців, або ж передати:
– вже вивʼязані вовняні шкарпетки розмірами від 38 до 47, найпопулярніші – 41-43);
– теплі речі, одяг, чай, каву, солодощі, дитячі малюнки та обереги.
– Під час акції у музеї відбудуться майстер-класи з плетіння шкарпеток на двох спицях. Також, будемо вдячні, якщо черкащани долучаться до акції та принесуть нитки 100%-ї вовни для в’язання на спицях, – додають у закладі.
Телефон для довідок: 097 098 3676.