Рятувальники Черкащини брали активну участь у ліквідації наслідків негоди в регіоні. Загалом було залучено понад 240 осіб особового складу. Працювали 73 одиниці техніки.
Про це розповіла речниця Головного управління ДСНС України у Черкаській області Юлія Норовкова на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Як вона зауважила, починаючи з 26 листопада, підрозділами області здійснено 102 виїздів. Діставання автомобілів із заметів і прибирання впалих дерев – найчастіші звернення під час негоди.
– Окрім цього, на одному із автошляхів області рятувальники розгорнули тимчасовий мобільний пункт обігріву, – додала Юлія Норовкова. – Тут населенню оперативно надавалася необхідна допомога.
Принагідно речниця обласної ДСНС розповіла про ситуацію з пожежами в регіоні.
– На сьогодні зареєстровано понад 1620 пожеж, – зауважила Юлія Норовкова. – Із них 168 – унаслідок порушень правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей. Загинуло 5 осіб, травмовано 4.
Щоб запобігти можливим надзвичайним ситуаціям, рятувальники проводять профілактичні заходи. Працюють із дорослою та дитячою аудиторіями. Така робота вже проведена у понад 270 населених пунктах.
Докладніше про правила користування пічним опаленням у відео: