Громади Черкаського району провели в останню путь воїнів, які поклали життя за Україну.
Про це інформує начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко, передає ChesnoNews.
У Черкасах назавжди попрощалися з Сергієм Казміренком та Євгенієм Макаровим.
Сергій Казміренко, 43 роки, старший сержант Збройних Сил України. З початком повномасштабного вторгнення добровольцем пішов захищати Україну. Загинув внаслідок бойового зіткнення з противником на Луганщині.
Євгеній Макаров, 27 років, солдат Збройних Сил України. Загинув у Запорізькій області, до останнього залишився відданим військовій присязі.
У Чигиринській громаді в останню путь провели Володимира Вовкогона.
Володимир Вовкогон, 45 років, солдат, гранатометник Збройних Сил України. У 2022 році мобілізований до лав Збройних сил України для захисту незалежності та територіальної цілісності рідної країни.
У Медведівській громаді назавжди попрощалися з Андрієм Татарином.
Андрій Татарин, 35 років, старший солдат Збройних Сил України. Загинув, залишаючись вірним військовій присязі, виявивши стійкість і мужність у бою за нашу Батьківщину.
У Городищенській громаді провели в останню путь Романа Маховського.
Роман Маховський, 51 рік, сержант Збройних Сил України. Героїчно загинув 3 грудня цього року, захищаючи Україну від ворожої навали.
У Мошнівській громаді назавжди попрощалися з Сергієм Острецовим.
Сергій Острецов, 48 років, солдат, розвідник-санітар Збройних Сил України. Загинув внаслідок артилерійського обстрілу в Запорізької області під час виконання бойового завдання.
У Руськополянській громаді в останню путь провели Владислава Мусієнка.
Владислав Мусієнко, 38 років, солдат, водій-оператор відділення безпілотних авіаційних комплексів Збройних Сил України. Загинув під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку фронту.
Щирі співчуття рідним і близьким… Вічна пам’ять і слава Героям!