Учасники проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» від Черкащини розпочали активну підготовку до змагань. Це, нагадаємо, масштабний спортивний рух, що стартував в Україні.
Про це інформує пресслужба Черкаської ОВА, передає ChesnoNews.
Тренування з футзалу команди черкаської школи №34 відбулося за участі амбасадора проекту – чемпіона Богдана Кулинича. “Мета проекту – залучити учнів до занять спортом, – розповів спортсмен. – Змагання відбуватимуться у п’ять етапів: від територіального до всеукраїнського. Не менш важливим аспектом проекту є психосоціальна підтримка дітей під час війни”.
Як зауважив начальник ОВА Ігор Табурець, усього за кілька днів кількість команд від Черкащини, що долучилася до проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» , вже перетнула позначку в тисячу. “Один із юних спортсменів сказав, що футбол – це дуже круто! – зауважив очільник області. – Важко не погодитися. Особливо, якщо грати у нього з друзями. Проект і, власне, самі змагання – це про гуртування учнів навколо фізичної активності, спортивної командної роботи та, звісно, психоемоційне розвантаження”.
У турнірному переліку, крім футзалу, ще баскетбол, волейбол, черлідинг і спортивне орієнтування.
Додамо, реєстрація команд на участь у проекті «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» триває. Дедлайн – 1 лютого. Зараєструвати свою команду можна за посиланням: https://scl.gov.ua/.