Прокурори Уманської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жінки, яка зберігала з метою збуту наркотичні засоби та психотропні речовини (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).
Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури, передає ChesnoNews.
Слідством встановлено, що 55-річна уманчанка у власному помешканні в м. Умань незаконно зберігала з метою подальшого збуту наркотичний засіб – метадон та психотропну речовину – амфетамін.
Її незаконну діяльність припинено правоохоронцями, які в ході санкціонованого обшуку домоволодіння виявили та вилучили вказані речовини в розфасованих пакетиках. Наразі жінка перебуває під вартою.
Правопорушниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.