16 грудня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Черкаської обласної асоціації футболу, на якому відзначено лауреатів футбольного року.
Про це інформує пресслужба ЧОАФ, передає ChesnoNews.
Дитячо-юнацький футбол:
- Вячеслав Дєєв – тренер команди «Атлетик» м. Черкаси, переможець обласного турніру серед дитячо-юнацьких команд «Діти – наше майбутнє!» у віковій категорії 2011 – 2012 р.н.
- Юрій Нор – тренер команди КДЮСШ м.Кам’янка, переможець «Діти – наше майбутнє!» у віковій категорії 2009 – 2010 р.н.
- Юрій Деренюк – тренер команди ДЮСШ № 1 м.Умань, переможець «Діти – наше майбутнє!» у віковій категорії 2007 – 2008 р.н.
Грамотами, призами та медалями нагороди отримали команди обласного турнірі серед команд ветеранів 40+:
- І місце – «Світ композитів» м. Ватутіне (тренер Володимир Погрібний).
- ІІ місце – «Ятрань-80» м. Умань (тренер Олександр Однороженко).
- ІІІ місце – «Цетус» м. Черкаси (тренер Вячеслав Гамалій).
- «Кращий гравець» – Веніамін Білоус – «Світ композитів» м. Ватутіне.
За вагомий внесок у розвиток футболу нагороди отримали:
- ТОВ «ПОЇЛІН» Тальне (керівник Олексій Каплюченко).
- Громадська організація спортивний клуб «Профіспорт» м. Золотоноша (керівник Сергій Савенко).
- ТОВ «Світ композитів» м. Ватутіне (керівник Сергій Ковалюк).
За високий рівень організаційної роботи та високі показники з розвитку масового футболу нагороди отримали:
- Золотоніська районна федерація футболу (голова Михайло Хлипа).
- Черкаська районна федерація футболу (в.о.голови Геннадій Омельченко).
- Громадський тренер «Слобода» Червона Слобода – Олександр Дяченко.
Грамотою, призами та медалями в першості області серед аматорських команд першої ліги нагороди отримали команди:
- І місце – ФК «УТК-2» Уманський район (президент Микола Гордій, тренер Олександр Єжаченко).
- ІІ місце – ФК «Тальне» Тальне (президент Олексій Каплюченко, тренер Федір Каплюченко).
- ІІІ місце – СК «Базис-2» Кочубіївка (президент Володимир Осадчий, тренер Сергій Янчук).
- «Кращий бомбардир першості» – Антон Гончар (14 м’ячів) «Урожай» Корсунь-Шевченківський.
Грамотою, призами та медалями в чемпіонаті області серед аматорських команд вищої ліги нагороди отримали:
- І місце – ФК «УТК» Уманський район (президент Микола Гордій, тренер Олександр Казанюк).
- ІІ місце – ФК «Златокрай-2017» Золотоніський район (керівники клубу Микола Безгуба, Сергій Макаренко, тренер Вячеслав Гамалій).
- ІІІ місце – СК «Базис» Кочубіївка (президент Володимир Осадчий, тренер Сергій Янчук).
- «Кращий бомбардир вищої ліги» – Роман Потапов (13 м’ячів) ФК «УТК» Уманський район.
«Кращий арбітр обласних змагань» – Семен Шлончак м. Черкаси.
«Кращий воротар» – Олександр Манжела ФК «Златокрай-2017» Золотоніський район.
«Кращий тренер» – Олександр Казанюк ФК «УТК» Уманський район.
«Кращий футболіст року» – Роман Потапов ФК «УТК» Уманський район.