У м. Дніпро проходив чемпіонат України з веслування академічного серед молоді до 23 років.

Про це інформують у Дитячо-юнацькій спортивній школі з веслування Черкаської міської ради, передає ChesnoNews.

Призерами змагань стали  вихованці дитячо-юнацької спортивної школ з веслування Черкаської міської ради.

Дві срібні нагороди виборола молода Олександра Дьячук. Свій успіх спорсменка святкувала в категорії 1х (легка вага) та у двійки 2х (легка вага) разом із представницею Миколаївщини Аліною Бучек. До того ж вихованка тренерів Михайла та Володимир Гуленка виконала вимоги для присвоєння звання Майстер спорту України.

Ще один вихованець ДЮСШ Іван Тищенко також привіз із чемпіонату дві срібні нагороди змагання. Іван посів друге місце в одиночки (1х) та четвірки (4х).