Відкритий чемпіонат міста Кропивницький та 26-ті змагання з велосипедного спорту на шосе пам’яті ЗТУ Симоненка С. І. відбулися з 17 по 19 вересня. За нагороди змагались спортсмени з низки областей.

Про це інформує Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, передає ChesnoNews.

Черкаську область представляли вихованці комплексної дитячо-юнацької школи №2. Велосипедисти вибороли нагороди.

Іванна Трипутень в індивідуальній гонці серед дівчат на дистанції 15 км стала чемпінкою.

Серед молодших дівчат на дистанції 10 кілометрів Каріна Левченко здобула срібну медаль. Ганна Позднякова посіла третє місце.

У парній гонці Ярослав Кліменок та Данило Козоріз стали другими на дистанції 15 кілометрів.

Софія Запорожець разом із Іванною Трипутень серед дівчат на дистанції 10 км вибороли золоті медалі.

Дмитро Капітан та Богдан Ліщенко зупинились на трьому місці серед молодших юнаків на дистанції 10 км.

Серед молодших дівчат на дистанції 10 км Каріна Ліщенко та Юлія Тичковська вибороли срібло змагань.

Данило Козоріз у гонці критеріум серед юнаків здобув бронзу.

Іванна Трипутень до свої нагород додала ще одне золото серед дівчат на дистанції 22,4 км.

Ганна Поздянкова серед молодших дівчат на дистанції 16 км також вибороло золоту медаль.

Срібною призеркою стала Каріна Левченко.