До Нововоронцовської тергромади, над якою Черкаська область взяла шефство, привезли майже 215 тонн допомоги. Це – продовольство, дрова, буржуйки, пальне та решту необхідного. До збору долучились усі райони Черкащини.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, передає ChesnoNews.
Принагідно відвідав Херсонщину і сам очільник Черкащини.
– «Руський мір» приніс розруху в цю громаду і життя під постійними обстрілами, – відзначив посадовець. – Частина населених пунктів була в окупації. У громаді понівечені більшість будинків. Школи та садочки поруйновані… Ворог за все це неодмінно відповість!
Подальші дії із допомоги у відновленні Нововоронцовської територіальної громади Ігор Табурець скоординував із очільником Херсонської ОВА Ярославом Янушевичем.
– Жителі Херсонщини дякують черкащанам за підтримку, – підсумував очільник області. – Разом вистоїмо і переможемо!