За процесуального керівництва прокурорів Смілянської окружної прокуратури повідомлено про підозру жителю м. Кам’янка за фактом незаконного збуту особливо небезпечного наркотичного засобу (ч. 2 ст. 307 КК України).
Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури, передає ChesnoNews.
За версією слідства 58-річний кам’янчанин придбав та зберігав для подальшого збуту за місцем свого проживання особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – канабіс.
Під час обшуку за місцем проживання чоловіка виявлено та вилучено 24 паперових згортки з особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом.
За результатами розгляду клопотання сторони обвинувачення слідчим суддею обрано запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт.
Досудове розслідування триває.
Довідково: за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, підозрюваному загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років.