У Черкаському районі провели в останню путь захисників нашої держави, які боролися за Батьківщину до останнього подиху.
Про це інформує начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко, передає ChesnoNews.
- У Черкасах навічно попрощалися з солдатом Андрієм Форманчуком.
Форманчук Андрій Юрійович, йому було лише 39 років. Старший оператор батареї ПТРК Андрій Форманчук загинув у запеклому бою з противником у Донецькій області.
- Канівщина провела в останню путь головного сержанта В’ячеслава Довженка.
Довженко В’ячеслав Михайлович, 1977 року народження, головний сержант механізованого взводу окремої бригади імені гетьмана Івана Виговського. Поліг 11.05.2023 внаслідок ворожого артилерійського обстрілу на Луганщині.
- Жорстока війна обірвала ще одне життя захисника і воїна зі Сміли – солдата Михайла Яковлєва.
Яковлєв Михайло Сергійович, 1967 року народження, стрілець стрілецької роти. Загинув 29.04.2023 року під час виконання бойового завдання в Донецькій області, отримавши поранення несумісне з життям.
- У Ротмістрівській громаді провели останнім шляхом молодшого сержанта Миколу Черватюка.
Черватюк Микола Андрійович, 1986 року народження, молодший сержант, старший стрілець-оператор стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти. Загинув 18.05.2023 року внаслідок мінно-вибухової травми під час виконання бойового завдання в Харківській області.
Співчуття рідним і близьким! Вічна пам‘ять і незгасима слава Героям!