За публічного обвинувачення прокурорів Монастирищенського відділу Уманської окружної прокуратури судом засуджено до позбавлення волі жителя Уманського району за незаконне придбання та зберігання психотропної речовини без мети збуту в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 309 Кримінального кодексу України), а також носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 263 Кримінального кодексу України).
Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури, передає ChesnoNews.
Прокурор у суді довів, що 35-річний чоловік придбав психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін, в особливо великих розмірах та зберігав її при собі.
Крім того, обвинувачений без передбаченого законом дозволу носив з собою телескопічний кийок, який вважається холодною зброєю.
Вироком суду його визнано винним у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.