За процесуального керівництва прокурорів Черкаської окружної прокуратури повідомлено про підозру 22-річній черкащанці за фактом незаконного придбання, зберігання з метою збуту та незаконного збуту особливо небезпечної психотропної речовини (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).
Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури, передає ChesnoNews.
За даними слідства, жителька м. Черкаси придбала з метою збуту особливо небезпечну психотропну речовину та того ж дня збула її особі, залученій до конфіденційного співробітництва з правоохоронцями.
За клопотанням сторони обвинувачення суд обрав жінці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
У разі доведення вини зловмисниці загрожує покарання – позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.