“Черкаські Мавпи-Дніпро” здобули ефектну перемогу в матчі регулярного чемпіонату баскетбольної Суперліги Favbet, здолавши чинного чемпіона України – “Будівельник” з рахунком 70:69.

“Будівельник” дуже впевнено стартував, отримавши максимальні в цьому матчі 17 очок переваги на початку другої чверті. Але ще до великої перерви підопічним Артема Сліпенчука вдалося скоротити відставання. Пропустивши лише 9 очок за другу десятихвилинку, черкасці залишили від переваги суперника 7 балів за підсумком 20 хвилин гри.

Черкасці продовжили свій камбек в другій половині. Наблизившись до суперника в третій чверті, “Мавпи” вирішальний ривок в цьому матчі залишили на четверту чверть, в якій команда Сліпенчука продемонструвала якісний захист та відмінні кидкові показники.

“Черкаські Мавпи-Дніпро” оформили найбільший камбек сезону.

Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат. Луцьк, ОДЮСШ

Черкаські Мавпи-Дніпро — Будівельник 70:69 (11:26, 17:9, 23:21, 14:7, 19:13)

Черкаські Мавпи-Дніпро: Агафонов 21 + 10 підбирань, Кальніченко 16, Руслов 15 + 5 передач, Новіков 5, Фостер-Бойд 1 — старт, Скіра 8, Далкорт 3 + 5 передач + 4 підбирання, Кузнецов 1, Упир 0, Мітіріч 0, Назаренко 0

Будівельник: Конєв 28 + 6 підбирань, Буренко 18 – 4 втрати, Сандул 10, Кольченко 7, Зайцев 1 + 5 підбирань — старт, Нікітін 5 + 8 підбирань, Луценко 0, Кабанов 0, Рахметов 0, Кошеватський 0