У змаганнях із класичних шахів взяли участь 78 юнаків та дівчат із різних міст України, серед них і 2 вихованців ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР – Ярослав Євсєєв та Олесь Михлик.

Склад турніру виявився досить сильним – змагалися шахісти з ІІІ-ім спортивним розрядом. Змагання проходили за швейцарською системою у дев’ять турів. Контроль часу – 30 хвилин на партію кожному учаснику з додаванням 30 секунд за зроблений хід.

У результаті напруженої шахової боротьби приємно відзначити дуже вдалий виступ юних шахістів Багатопрофільного молодіжного центру. Ярослав виграв цей великий турнір, посівши І-е місто і, що важливо, здобув абсолютну перемогу – 9 очок із 9-ти. Незважаючи на свій вік, а Ярославу всього 7 з половиною років, він виконав норматив ІІ-го розряду з шахів. Олесь Михлик, завдяки кращому коефіцієнту Бухгольця, виборов 3 місце з результатом 7 з 9.

Тренери спортсменів Андрій Чопоров та Олексій Григор’єв.