Черкаський ФК ЛНЗ і петровський “Інгулець” зіграли внічию у першому матчі плейоф за право участі в українській Прем’єр-лізі (УПЛ) у сезоні-2023/24. Поєдинок на стадіоні “Інгулець” у Петровому завершився з рахунком 1:1.

Перший тайм минув без забитих м’ячів. На самому старті другої половини зустрічі Владислав Клименко вивів господарів поля уперед. Однак втримати перемогу “Інгулець” не зміг. На 57-й хвилині гості відігралися – пенальті реалізував Іван Тищенко.

«Інгулець» – «ЛНЗ» – 1:1

Голи: Клименко, 46 – Тищенко, 57 (пен.)

Попередження: Запорожець, 27, Клименко, 54 – Насонов, 21, Шестаков, 34, Долінський, 67, Копил, 90+1

«Інгулець»: Паламарчук – Ковальов, Козиренко (Сидоренко, 88), Кучеренко – Смоляков, Кухарук (Одарюк, 77), Клименко, Коробенко – Козак (Кравчук, 88), Сітало (Марусич, 77), Запорожець.

Запасні: Білик, Осипенко, Павлов, Ченбай, Резепов.

«ЛНЗ»: Самойленко – Норенков, Муравський, Тарасенко, Насонов (Солдат, 64) – Тищенко, Бойко, Копил – Савін (Нехтій, 79), Нич (Галенко, 88), Шестаков (Долінський, 64).

Запасні: Дубовий, Шеліхов, Євдокимов, Полюлях, Синьогуб.

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро).

Стадіон: «Інгулець» (с. Петрове).

Матч-відповідь між ЛНЗ та “Інгульцем” відбудеться в Черкасах у середу, 14 червня. Початок – о 15:00.